Collection: Dog less than 20 lb (9kg)
PUPPIES
The puppy pack is ideal for dogs from 8 weeks old who chew everything in their path. The bully stick holder will help little paws hold the bully stick upright for easier chewing. Adapted for your dog's small teeth, save 5% on this pack loved by all puppies.
Little chewers of any age
SAVE 5% with our Mixed Bag of 15 6-inch bully sticks for small chewer or try our Dog Chew Pack containing our 7 most popular long lasting chews for light chewer.
SAVE 35% with our Bag of bully sticks 3-5 inch.
The bully stick holder will help little paws hold the bully stick upright for easier chewing.
-
Personalized Christmas Stocking
- Regular price
- from $19.10
- Sale price
- from $19.10
- Regular price
-
$22.49 - Unit price
- per
Sold out -
Dog Chew Christmas Cane (Braided Beef)
- Regular price
- $12.99
- Sale price
- $12.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Christmas Cane Pack - JOYEUX
- Regular price
- from $82.85
- Sale price
- from $82.85
- Regular price
-
$97.50 - Unit price
- per
Sold out -
Christmas Dog Chews - NOËL
- Regular price
- from $57.35
- Sale price
- from $57.35
- Regular price
-
$67.50 - Unit price
- per
Sold out -
Bully Sticks & Christmas Stocking Bundle
- Regular price
- from $73.44
- Sale price
- from $73.44
- Regular price
-
$86.41 - Unit price
- per
Sold out -
Happy Chew Gift Card
- Regular price
- from $25.00
- Sale price
- from $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Puppy Chew Pack (13 items)
- Regular price
- $51.73
- Sale price
- $51.73
- Regular price
-
$54.46 - Unit price
- per
Sold out -
Dog chew pack LIGHT chewer (12 items)
- Regular price
- $51.67
- Sale price
- $51.67
- Regular price
-
$54.39 - Unit price
- per
Sold out -
Mixed bag SMALL chewer (15 bully sticks)
- Regular price
- $51.23
- Sale price
- $51.23
- Regular price
-
$53.93 - Unit price
- per
Sold out -
Bully Sticks 3-5 inches (8-13 cm)
- Regular price
- $29.99
- Sale price
- $29.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
3-4'' Beef Trachea - 6 Pack
- Regular price
- $14.99
- Sale price
- $14.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 3
- Next page